Головна » Статті » Тренування

У категорії матеріалів: 9
Показано матеріалів: 1-9

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Ця група м'язів часто ігнорується культурист і вони згадують про них лише після поразок на змаганнях.
 Створюючи самий нижній поверх мускулистість, м'язи гомілки є абсолютно необхідним атрибутом м'язового розвитку.Разом з тим, відрізняючись феноменальною силою і працездатністю, м'язи гомілки зазвичай є найбільш важкою для розвитку м'язової партією. Ключовою позицією в розвитку м'язів гомілки є кваліфіковане використання їх функціональних особливостей - сили, силової і загальної витривалості.
Ця група м'язів часто ігнорується культурист і вони згадують про них лише після поразок на змаганнях.
 Створюючи самий нижній поверх мускулистість, м'язи гомілки є абсолютно необхідним атрибутом м'язового розвитку.Разом з тим, відрізняючись феноменальною силою і працездатністю, м'язи гомілки зазвичай є найбільш важкою для розвитку м'язової партією. Ключовою позицією в розвитку м'язів гомілки є кваліфіковане використання їх функціональних особливостей - сили, силової і загальної витривалості.

Основні вправи для спини:

 1. Підйом на носки, стоячи зі штангою на плечах
 2. Підйом на гомілку у верстаті стоячи
 3. Підйом на гомілку на тренажері Гаккеншмідта
 4. Підйом на гомілку у верстаті сидячи
 5. Підйом на гомілку у верстаті для жиму ногами
 6. Підйом "осликом"
 7. Підйом на одній нозі з гантеллю
 8.Підйом на носки, спираючись руками об стіну
 9.Підйоми носків

 Читати далі...
Тренування | Переглядів: 5152 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (0)

Стегно - одна з найбільших і сильних м'язів людини. Серед культуристів, добівшігся феномінального розвитку м'язів стегна - Том Плац.
 М'язи стегна підрозділяються на три групи: передню (згиначі стегна), задню (Розгиначі стегна) і медіальну (що приводять стегно).
Маючи велику масу і значну протяжність, вони здатні розвивати велику силу, діючи як на тазостегновий, так і на колінний суглоб.

 Основні вправи:

 1. Присідання зі штангою на плечах
 2. Присідання зі штангою на грудях
 3. Присідання в тренажері Сміта
 4.Присідання зі штангою на грудях в тренажері Сміта
 5. Присідання Гаккеншмідта
 6. Присідання в верстаті Гаккеншмідта
 7. Жим ногами в спецтренажере
 8. Розгинання ніг в тренажері
 9. Згинання ніг в тренажері лежачи
 10. Згинання ніг сидячи
 11. Згинання ніг стоячи
 12. Тяга на прямих ногах (Румунська тяга)
 13.Зведення стегон на спеціальному верстаті
 14. Випади
 15. Вишагіванія на платформу
 16.Ривок штанги на груди

Читати далі...
Тренування | Переглядів: 6858 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (0)

Про широких і м'язистих спинах культуристів ходять легенди. Володар могутньої, добре розвиненою спини має в багатьох видах спорту переважні шанси на успіх. А пропорції у розвитку спини в культуризм є одним з визначальних.
Лі Хейні, Річь Гаспарі, Самір Беннот, Арнольд Шварцанеггер, Сержо Олива - це ті культуристи, хто вчора і сьогодні дивують потужністю і гармонією м'язів спини.
 М'язи тулуба поділяються на м'язи спини, грудей і живота. Спина охоплює всю задню поверхню тулуба.М'язи спини: парні, займають всю дорсальну поверхню тулуба і поділяються на поверхневі та глибокі м'язи спини.
 Поверхневі м'язи становлять меншу частину спинного масиву і в свою чергу, розташовуються в два шари.Перший шар складають трапецієвидна м'яз і найширша м'яз спини, друга - велика і мала ромбоподібна м'язи і м'яз,піднімає лопатку.
 Трапецевідная м'яз пласка, трикутної форми, широким підставою звернена до задньої серединної лінії,займає верхню частину спини і задню область шиї.
Основна функція: при одночасному скороченні всіх частин трапецієподібної м'язи при фіксованому хребті лопатка наближається до хребта.
 Щонайширших м'язів спини, пласка, широка, трикутної форми, займає нижню половину спини на відповідній стороні.
Основна функція: призводить руку до тулуба і повертає її всередину, розгинає плече; підняту руку опускає, якщо руки фіксовані (на перекладині), підтягує до них тулуб (при виконанні вправ на перекладині, при лазінні, плаванні).
До поверхносним м'язів спини також відносяться: м'яз, що піднімає лопатку, мала і велика ромбоподібні м'язи.
 Глибокі м'язи спини становлять більшу частину спинного масиву і в свою чергу утворюють три шари: поверхневий, середній і глибокий.Поверхневий шар представлений ремінною м'язом голови, ремінною м'язом шиї і м'язом, випрямляються хребет; середній - поперечно-остистий м'язом; глибокий шар утворюють межостістие межпоперечние і подзатилочние м'язи.
Однією з найбільш сильних м'язів цієї групи є м'яз, випрямляються хребет, що тягнеться по всьому вздовж хребта - від крижів до основи черепа. Залягає в третьому шарі кпереди від трапецієподібної, ромбоподібних, задніх зубчастих м'язів, найширших м'язів спини.
Основна функція: розгинання хребта та утримання його у вертикальному положенні.

Тренування | Переглядів: 13353 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (0)

Прес - це один з тих регіонів тіла, розвиток якого, окрім перемоги у змаганнях для чемпіонів, приносить займається любителю здоров'я і сучасну спортивну фігуру.
 Френк Зейн і Самір Беннот - це еталони в розвитку черевного преса для всіх поколінь культуристів.
М'язи живота утворюють м'язову основу бічних, передньої і задньої стінок черевної порожнини. Відповідно топографії і місця початку і прикріплення, м'язи можна розподілити на бокові, передні і задні.
Основні функції: нахиляє хребет вперед, стягує передню стінку живота,розводить ребра.

Тренування | Переглядів: 8467 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (0)

Дельтоіди (плечі) видно практично у всіх позах культуристів, крім того без їх гарного розвитку практично не можна уявити собі просто чоловіка спортивного вигляду.
Дельти розташовується поверхнево, покриває плечовий суглоб з латеральної сторони, спереду, зверху і ззаду, утворює характерну округлість плеча. За допомогою борозни відокремлюється від великого грудного м'яза. Розрізняють три частини дельтоподібного м'язи: ключично, акроміальную і лопаткову.Пучки всіх трьох частин м'язи сходяться на зовнішній поверхні плечової кістки і прикріплюються до дельтоподібного горбистості.
Неоднаковий розташування м'язових пучків окремих частин дельтоподібного м'язи по відношенню до плечового суглобу, різна їх довжина і спосіб прикріплення до плечової кістки обумовлюють і різні напрямки дії їх сили.Можуть скорочуватися окремі частини м'язи, а також вся м'яз, розвиваючи велику силу. Передня - ключично - частина м'язи згинає плече, одночасно повертаючи його всередину, підняту руку опускає вниз.Задня - МПРБФПЮОБС частина розгинає плече, одночасно повертаючи його назовні, підняту руку опускає вниз. Середня - акроміальная - частина м'яза відводить руку. При скороченні всій м'язи вона відводить руку приблизно до 70 градусів.

Тренування | Переглядів: 18909 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (0)

Біцепс (двоголова м'яз плеча) - м'яз, основними функціями якої є згинання руки в лікті, повертання кисті назовні і напруга руки в ліктьовому суглобі. Виконує всі типи згинання рук (підтягування, лазіння по канату, веслування).Так уже склалося, що біцепс став однією з ізлюбленішіх м'язів спортсменів-новачків. Ні культуриста, який би не хотів мати масивні, рельєфні руки.Але Вам слід пам'ятати, що не можна захоплюватися і обмежується себе тільки тренінгом тієї чи іншої м'язів - головне - це пропорційний розвиток тіла!

 Основні вправи:

 1. Підйом штанги на біцепс
 2. Підйоми гантелей на біцепс
 3. Підйом на біцепс гантелей сидячи під нахилом
 4.Підйом на біцепс гантелі сидячи, з опорою про внутрішню частину стегна (Концентрований згинання)
 5. Згинання рук на лавці Скотта
 6. Підйом на біцепс у стилі «Молота»
 7. Підйом на біцепс у блоковому тренажері стоячи
 8. Згинання рук на біцепс у кросовер
 9.Підйом штанги на біцепс зворотним хватом

Читати далі...
Тренування | Переглядів: 22404 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (1)

Триголовий м'яз плеча є головною в створення візуального об'єму рук. Ця сильно розвинена м'яз, займає задню поверхню плеча на всьому протязі; відповідно назві має три головки. Латеральна і медіальна головки починаються на плечової кістки, а довга - на лопатці.
Основна функція: розгинає передпліччя в ліктьовому суглобі; довга голівка діє також на плечовий суглоб,беручи участь у розгинанні і приведення плеча до тулуба.

 Основні вправи:

 1. Жим лежачи вузьким хватом ( "тріцепсовий")
 2. Жим вузьким хватом на похилій лаві
 3. Французький жим лежачи
 4.Французький жим гантелі сидячи (Разгибание руки з гантеллю з-за голови)
 5. Французький жим стоячи (сидячи)
 6. Французький жим сидячи в тренажері
 7. Жим до низу у блоковому тренажері
 8. Жим донизу однією рукою зворотним хватом в блоковому тренажері
 9. Жим блоку з прямою ручкою вниз
 10. Отжимание на брусах
 11.Отжимание між лавками
 12.Розгинання руки з гантеллю в нахилі (концентроване)

Читати далі...
Тренування | Переглядів: 17269 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (2)

Потужні передпліччя, завжди були ознакою міцності і сили. Хоча багато тренуються не звертають особливої уваги на м'язи цієї групи, ми привели чотири основні вправи для їх розвитку.

Тренування | Переглядів: 6879 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (1)

У цьому розділі ми спробуємо описати вправи для побудови грудної клітини і масивних грудних м'язів. Описані в цьому розділі принципи можна після коректування перенести на будь-яку іншу групу м'язів.Могутня грудна клітка і добре розвинені, роздільні грудні м'язи завжди є важливим критерієм при оцінці загального вигляду спортсмена. Лутше культуристи використовують велику кількість вправ для грудей, ніж для інших м'язових партій.Сенс у такої тренувальної концепції такий: груди - це складний м'язовий комплекс, тому для його повного розвитку необхідно вплив під самими різними кутами і в різних режимах.
Розвиток м'язового масиву грудей обов'язково має корелюватися із загальним балансом м'язового розвитку і зокрема, з розвитком дельтоідов.Оскільки дельтоіди є важкою для розвитку м'язової партією, а груди, навпаки, порівняно легко розвивається м'язова партія, на початковому етапі підготовки розвиток грудях носить вторинний характер. При цьому тренінг грудей має вирішувати наступні завдання:
 - Тренування плечових суглобів;
- Напрацювання техніки виконання основних вправ - жімов гантелей та штанги, розведень гантелей, блочних та тренажерних відомостей; - створення певного внеску в загальний навантажувальний фон;
- І лише в останню чергу - розвиток м'язового масиву грудей, причому в тому обсязі,в якому це дозволяє досягнуте розвиток дельтоідов.
 Таким чином,для розвитку досить серйозних обсягів м'язів грудей зазвичай використовується приблизно друга половина етапу середнього рівня тренованості.До цього тренувального періоду груди доцільно тренувати помірно, з деяким акцентуванням верхній частині грудного масиву. Рідкісні випадки проблемного розвитку грудного масиву досить легко вирішуються застосуванням спеціалізованого тренінгу.

Тренування | Переглядів: 9898 | Додав: FoBoS | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (1)